Clase

AN SCOLAR 2018-2019

Cls. Specializare Sala Diriginte
gradinita   G2 Minciu Aurelia
P A optional muzica A1 Botosaru Mihaela
P B optional arta plastica A2 Rotaru Antoneta
P C step by step B 5 Moldoveanu Florina/
Strezoiu Andreea
P D cultura generala B 2 Plesa Emila
P E cultura generala G1 Preda Gabriela
I A optional muzica 1.10 Moga Iuliana
I B optional arta plastica A 5 Ciacaru Roxana
I C step by step B 1 Ardelean Amalia /
Moroianu Marioara
I D cultura generala B 6 Bostan Cristina
I E cultura generala V2 Vizuroiu Stefana
II A optional muzica 0.7 Musat Elena
II B optional arta plastica A 7 Banica Gabriela
II C step by step B 6 Dinescu Mihaela /
Pana Catalina
II D cultura generala A 8 Bucur Vanda
II E cultura generala N1 Alecu Florica
III A optional muzica 0.9 Stancu Elena
III B optional arta plastica C Gotea Andreea
III C step by step B 3 Stoian Marioara /        Dinu Aneta
III D cultura generala C Burduselu
Tudorita
III E cultura generala N2 Radu Sorica
IV A optional muzica 0.8 State Amalia
IV B optional arta plastica A 3 Simionescu
Marinela
IV C step by step B 4 Raceanu Nela /
Marin Sanda
IV D cultura generala A 4 Gaianu Aurica
IV E cultura generala V1 Dumitru Rada
V A integrat muzica 2.8 Moncea Anca
V B integrat arta plastica 1.2 Boboc Cristina
V C cultura generala 2.2 Negoita Iuliana
V D cultura generala 1.4 Rosca Floriana
V E cultura generala Bora Dumitrascu Alina
VI A integrat muzica 2.7 Moanta Daniel
VI B integrat arta plastica 1.1 Oprea Simona
VI C cultura generala 1.7 Grecu Magdalena
VI D cultura generala Bora Postole Mariana
VII A integrat muzica 0.7 Mircea Stanuta
VII B integrat arta plastica 2.1 Hapaianu Liliana
VII C cultura generala 2.4 Roibu Mirela
VII D cultura generala 2.5 Stancu Mariana
VII E cultura generala Bora Voda Vasilica
VIII A integrat muzica 1.8 Stroe Ecaterina
VIII B integrat arta plastica 2.6 Grecu Madalina
VIII C cultura generala 2.3 Sturzoiu Marieta
VIII D cultura generala 1.6 Matei Dragos
VIII E cultura generala Bora Iftode George
IX A ½ clasa arte plastice si decorative ½ clasa muzica 0.9 Vardianu Valentin
IX B arte plastice si decorative 1.2 Marin Anita
IX C matematica informatica, intensiv informatica 1.6 Buturca Letitia
IX D matematica informatica, intensiv engleza 2.8 Ranca George
IX E filologie 2.2 Radulescu Iuliana
X A ½ clasa arte plastice si decorative       ½ clasa muzica 0.8 Vlad Antoneta
X B arhitectura 2.1 Arsene Mirela
X C matematica informatica, intensiv informatica 1.1 Duse Angelica
X D matematica informatica, intensiv engleza 1.7 Dinu Madalina
X E filologie 2.4 Raicu Nicoleta
XI A ½ cls arte plastice si decorative
½ clasa muzica
lab.
bio.
Militaru Nicoleta
XI B arte plastice si decorative lab.     fizica Maftei Aurora
XI C matematica informatica,
intensiv informatica
2.5 Solomon Sorina
XI D matematica informatica, intensiv engleza 1.3 Stoica Vasilica
XI E filologie 2.7 Vidrascu Mirela
XII A muzica 2.10 Ghita Mihaela
XII B arhitectura 1.8 Savoiu Elena
XII C matematica informatica, intensiv informatica 1.4 Radulescu Dragos
XII D matematica informatica, intensiv engleza 2.3 Stoica Mona
XII E filologie 2.6 Tudor Adriana